+90 212 875 03 96 - 97 +90 212 875 57 70 info@uniseppumps.com
CASA INSTITUCIONAL PRODUCTOS NOTICIAS GALERÍA DE INFORMACIÓN COMUNİCACİON tr en fr
INSTITUCIONAL
Unıversal HAKKINDA

Unıversal™ Tescilli markamız altındaki başarılı imalatımız, sayın müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve imalat ve üretimlerine yüksek oranda katkı sağladığı gibi gelecek nesillere, atık yönetimi, arıtma sistemleri, doğa ve çevreyi korumaya yönelik olumlu çalışmalarımız, neticesinde daha temiz ve sağlıklı gelecek hazırlıyor. Mamullerimizin dizaynı ve üst seviyedeki kalitesi, doğru yolda olduğumuz konusunda bize güven veriyor, planladıklarımız için bizi daha da heyecanlandırıyor ve cesaretlendiriyor.

 

■  UnıSeP™ Santrifüj, rejeneratif, kademeli paslanmaz çelik transfer ve sirkülasyon pompaları imalatı, müşteri istekleri doğrultusunda 1996 yılında başladı. Pompa gövde dizaynı ve tasarımlarına, çalışma süreçlerinde ve dinamik testlerde ortaya çıkan verimler, arttırılarak günümüzde ki yüksek verim noktalarına yükseltilmiş ve üstün nitelikler kazandırılmıştır.

 

■  UnıSeP™  Tescilli ticari markası  ile  gelecek  yeni günde  sayın müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun, üstün nitelikli pompaların imallatı hedefimizdir.

 

  AAB™  , Tescilli markamız adı altında imal ettiğimiz yüksek hızlı homojenizetör'ler ( Yüksek hızlı homojenizetör: Çoklu yüksek dairesel dönme hızına sahip uç, rotor-stator ve yoğun kayma frekansı ile karıştırma teknolojisidir)  yağ, petrokimya & rafinasyonu, ilaç, kozmetik, gıda sektörlerinde imalatı ve üretimi destekleyen başarılı makine ekipmanlarıdır.

 

■  Homojenizetörlerimiz, Ham yağ içine petrol türevlerinin karıştırılmasında, mikro silikon üretiminde, bitkisel yağ rafinasyonunda, üre, reçine, yapıştırıcı ajanlar, mürekkep, mayonez, ketçap, meşrubat, şeker, şampuan losyon, krem ve diş macunu üretiminde ın-line montaj özellikleri sayesinde sürekli ve kesintiz çalışmaktadır.                                                             

 

■  Çevre ve kalite standartları uyumu sebebi, sürdürülebilir, yüksek hassasiyet ile birlikte kabul edilebilir pompa çalışma  maliyeti konularında yaptığımız maliyet / etkinlik analizleri, multi disipliner çalışmalarla LCC  ve LCA  çevresel etki analizleri de yapılmaktadır.

 

■  Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak endüstrideki hak ettiğimiz yeri başarı ile temsil etmekteyiz.